Anna Dyndul

Anna Dyndul

Trener FEZiP w procesie certyfikacji.

Wykształcenie: wyższe magisterskie na Wydziale Zarządzanie i Marketing na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu; Podyplomowe Studia Dziennikarskie – PWT we Wrocławiu; Podyplomowe Studia Nauk nad Rodziną, Instytut Studiów nad Rodziną, UKSW w Warszawie; Studium Zarządzania Projektami Unijnymi na Wyższej Szkole Biznesu i Języków Obcych w Poznaniu.

Certyfikowana trenerka programu profilaktyki zintegrowanej Archipelag Skarbów® oraz trenerka programu profilaktycznego Szkoła dla rodziców i wychowawców.

Radna Rady Rodziny Dużej Miasta Poznania I i II kadencji.

Od 20 lat działa w na rzecz rodzin wielodzietnych, głównie z Poznania i zachodniej Polski. W ramach promocji rodziny i w celu wymiany doświadczeń była głównym koordynatorem organizacji konferencji dla samorządowców Poznania i Wielkopolski m. in: Blaski i cienie wielodzietności, Zdrowi rodzice – zdrowe dzieci, Rodzina wielodzietna – dobry wybór! Rodzina dla Miasta – Miasto dla Rodziny.

Pomysłodawczyni i koordynatorka wielu działań promocyjnych i informacyjnych na rzecz rodziny. Laureatka Nagrody Dziennikarskiej im. Romy Brzezińskiej „Znak Dobra” za akcję „Patronat nad Rodziną”. Od lat prowadzi w szkołach z młodzieżą program profilaktyki zintegrowanej „Archipelag skarbów”.