Jak można wspomóc Fundację Edukacji Zdrowotnej Psychoterapii?

Jak można wspomóc Fundację Edukacji Zdrowotnej Psychoterapii?

Istnieje wiele sposobów, w jaki można wspomóc Fundację Edukacji Zdrowotnej Psychoterapii. Oto kilka propozycji:

1. Przekazanie 1,5% podatku

Jednym z najprostszych sposobów wsparcia działań naszej fundacji jest przekazanie 1,5% swojego podatku na cele statutowe. Wypełniając zeznanie podatkowe, wystarczy wpisać numer KRS naszej fundacji i przekazać odpowiednią kwotę.

 

Fundacja Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii
KRS 0000386395

 

2. Zostań naszym Ambasadorem

Jeśli macie Państwo czas i chcielibyście zaangażować się bezpośrednio, zapraszamy do zostania ambasadorem naszej fundacji. Możecie pomagać w organizowaniu wydarzeń, prowadzeniu działań edukacyjnych, czy też wspierać naszych specjalistów w pracy z dziećmi i młodzieżą.

3. Dotacje i sponsorowanie

Jeśli jesteście Państwo przedstawicielami firmy lub instytucji, istnieje możliwość sponsorowania naszych projektów lub udzielenia dotacji na realizację konkretnych działań. W ten sposób możecie wspierać nasze działania finansowo i pomagać nam w konkretnej pomocy i profilaktyce zdrowia psychicznego.

4. Promocja i udostępnianie informacji

Pomocne jest również udostępnianie informacji o Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii oraz naszych działaniach, w swoim otoczeniu. Możecie Państwo rozmawiać z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi, informując ich o naszej misji i zachęcając do wsparcia. Możecie również podzielić się informacjami o naszych wydarzeniach i kampaniach na mediach społecznościowych.