Gra fabularna dla małżonków

Gra fabularna dla małżonków

W ramach Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa, Fundacja Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii ma zaszczyt zaprosić pary na wyjątkowe wydarzenie, które łączy emocjonującą rozrywkę z budowaniem silnych więzi małżeńskich.

13 lutego 2024 roku, o godzinie 17:00, otworzymy drzwi naszej Fundacji w grze fabularnej dla małżonków, oferując nie tylko przyspieszające bicie serca zadanie, ale i okazję do pogłębienia wzajemnej relacji.

Tego dnia, pary będą miały szansę stanąć w obliczu tajemnicy zaginionej Patrycji, którą wraz z zrozpaczonym mężem Tomaszem będą musiały rozwiązać w ciągu godziny. To nie tylko próba waszej zręczności i intelektu, ale przede wszystkim wyzwanie, które ma na celu zacieśnienie waszych wzajemnych więzi.

Gra oparta jest na koncepcji escape roomu, jednak nie musicie znajdować wyjścia z pomieszczenia, a rozwikłać tajemnicę trzech skrzyń.

W ramach wydarzenia, każda para otrzyma mini poradnik z cennymi wskazówkami, jak pielęgnować miłość małżeńską na co dzień, by wspólnie budować silną i trwałą relację.

Wydarzenie odbędzie się w naszej siedzibie przy ul. Konarskiego 6/8 w Poznaniu o godz. 18.00. Wstęp wolny po wcześniejszej rejestracji!

Uwaga: miejsc jest tylko sześć, dlatego niezbędna jest wcześniejsza rejestracja poprzez formularz: https://forms.gle/aV6D8QPGwJrSC5Px8

Nie przegapcie tej okazji do wspólnego przeżycia ekscytującej a zarazem bezpiecznej przygody!

Wesprzyj nasze działania.
w zeznaniu podatkowym przekaż 1,5% 
KRS : 0000386395
Fundacja Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii