Magdalena Ossowska

Magdalena Ossowska

Magdalena Ossowska - psycholog, psychotraumatolog, terapeuta EMDR

psycholog, psychotraumatolog, terapeuta EMDR


Jeste psychologiem, psychotraumatologiem, terapeutą EMDR oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia w szkole rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Dodatkowo posiada certyfikat terapeuty Integracji Sensorycznej.
Ukończyłam psychologię oraz psychotraumatologię na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie. Kwalifikacje terapeutyczne zdobyłam w trakcie wielu szkoleń z terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży oraz z terapii traumy prowadzonych przez międzynarodowych trenerów z Europejskiego Towarzystwa Terapii EMDR. Jestem certyfikowanym terapeutą EMDR a także członkiem Polskiego Towarzystwa EMDR oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Pracuje wykorzystując różne podejścia terapeutyczne w zależności od indywidualnych potrzeb osób, które wspiera i którym pomaga. W pracy wykorzystuje terapię systemową, poznawczo-behawioralną, terapię traumy i EMDR. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje, a swoją pracę poddaje superwizji.
Prócz praktyki prywatnej wspiera dzieci oraz osoby dorosłe również w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Dodatkowo bierze udział w projekcie finansowanym przez MCPS Seniorzyjuniorzy.pl – prowadzenie szkoleń oraz warsztatów w województwie mazowieckim dla seniorów.
Prywatnie 🙂 Miłośniczka literatury pięknej oraz podróżowania.