Ogarnij się!

Fundacja Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii

Ogarnij się!


Warsztaty dla młodzieży.

#cel:

 • Zrozumienie czym jest zarządzanie sobą w czasie.
 • Poznanie najskuteczniejszych technik planowania.
 • Zrozumienie własnych nawyków i rozpoczęcie pracy nad nimi.

#opis
Warsztaty dla młodzieży, uczące panowania nad swoim życiem

 • Poświęcamy jeden dzień, by odzyskać o wiele więcej!
 • Jak poradzić sobie z prokrastynacją (odkładaniem rzeczy na później); jak lepiej (nie) planować?
 • Czemu postanowienia noworoczne nie wychodzą?
 • Razem znajdziemy odpowiedzi.

#cena/czas trwania

 • 1500 zł / grupa 8-20 osób
 • czas: ok. 7 godz zegarowych
 • Możliwość połączenia w warsztaty dwudniowe z „Zdobądź Mount Everest swojego mózgu” – w tym wypadku cena całkowita to 2300 zł

#dla kogo

 • nastolatkowie (15+)
 • młodzi dorośli/studenci

#informacje szczegółowe

„Bardzo bym chciał, by każdy z nas miał tyle czasu ile sam sobie wymarzy, by robić co kocha. Brutalna prawda jest jednak taka, że doba każdego i każdej z nas ma tyle samo minut. Z doświadczenia jednak wiem, że w danym czasie, jesteśmy w innych miejscach i robimy inne rzeczy, niż pragnie nasze serce. Warsztat „ogarnij się” ma pomóc uczestnikom w „uwolnieniu” tego czasu – czy może raczej, w lepszym zarządzaniu sobą i swoimi priorytetami. Żeby każdy wiedział, po co rano wstaje i co ma dziś do zrobienia” – Dawid Radomski, autor warsztatu

Uczestnicy w trakcie warsztatu poznają Czwartą Generację planowania, uczą się efektywnego zarządzania swoimi zasobami, dostrzegają ważność priorytetów oraz tego ile czasu zabierają im sprawy mało ważne; dostrzegają słabe nawyki i starają się je zmienić na lepsze; otrzymują narzędzia do lepszego poukładania swoich spraw. Ponad to, po zakończeniu warsztatu, są jeszcze przez cztery tygodnie pod mentoringiem trenera, który pomaga w trwałym wdrożeniu nowych nawyków.Dla kogo?

Dla każdego, kto uważa że 'nie ma czasu’; kto ciągle się spieszy; dla tych, którzy chcą swój kalendarz układać w zgodzie ze swoimi wartościami; dla tych, którzy szukają celu swojego życia, powołania.

Czego się spodziewać?

Siedmiu godzin intensywnej pracy nad swoimi nawykami, kalendarzem, planami i wymówkami. Krok po kroku, przejdziemy każdy plan jaki na ten był w Twoim kalendarzu i zobaczymy co i czemu nie wyszło a co wyszło; porcji narzędzi, to efektywnego zarządzania sobą. Dawki inspiracji, by „naładować baterie” na dalszą drogę. Wskazówek, porad, praktycznego podejścia do życia, wszechświata i całej reszty.

#od uczestników:

Zrozumiałem że nie mam za mało czasu – mam go tyle co inni i po prostu musiałem wiedzieć z czego zrezygnować a czego robić więcej – ten warsztat bardzo mi w tym pomógł!

Daniel, 17 l

Najbardziej chyba pomogło mi ćwiczenie, gdzie wypisałam rzeczy które nie były ważne – gdzieś wiedziałam, że tracę dużo czasu, ale zobaczenie tego na papierze dało mi do myślenia.

Jola, 16 lat

Najlepsze? Układanie planu zaczynając od „Dlaczego?” Od powołania. To ciężko opisać, trzeba przeżyć – ale okazuje się że plan na tydzień, może mieć dużo wspólnego z tym co będę robił za 20 lat.

Radek, 18 lat

# prowadzący:

Dawid Radomski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *